aboutus

Haining Haiyu Warp Knitting CO.,LTD

Haining Haiyu Warp Knitting CO.,LTD
1
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: HY
No. Çalışanları: 50~75
Yıllık satış: 15,000,000-25,000,000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 20% - 30%
Hakkımızda
Giriş

Haining Haiyu Çözgü Örme Co, Ltd, 2003 yılında, Hangzhou Xiaoshan Havaalanının doğusuna sadece 60km ve Şangay'ın batısına 80km ile kuruldu. Taşımacılık çok uygundur, bu da ticari ilişkimizin yüksek verimini ve hızlı teslimatı garanti eder.
Biz profesyonel bir çözgü örgü ve atkı örgü tedarikçi, biz kostüm, oyuncak, araba, ev tekstili ve benzeri her türlü kumaş üretiminde uzmanlaşan. Başlıca ürünlerimiz kısa peluş, süper yumuşak kısa peluş, taklit pamuklu kadife, ultra esnek taklit kadife, süet kumaşı içerir, tip tamamlanır ve stil değişir.


Müşterilerimizin memnuniyetine dayanarak, aynı zamanda OEM hizmetleri de sunmaktayız ve özel siparişleri de kabul ediyoruz. Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve benzeri ülkelerde de satılmaktadır.
Biz içtenlikle ithalatçılar ve toptancılar ile uzun takım iş ilişkisi kurmayı bekliyoruz. Ziyaret, çalışma ve iş görüşmeleri için arkadaşlarınızı davet edin.

Geçmiş

Haining Haiyu Çözgü Örme Co, Ltd, Hangzhou Xiaoshan Havaalanı'nın sadece 60km doğusunda ve Şanghay'ın 80km batısında, 2003 yılında kurulmuştur. Ulaşım, ticari ilişkimizin yüksek verimliliğini ve hızlı teslimatı garanti eden çok uygundur.
Biz profesyonel bir çözgü örme ve atkı örgü tedarikçisi, biz kostüm, oyuncak, araba, ev tekstili vb için kumaş her türlü üretiminde uzmanlaşan. Başlıca ürünlerimiz kısa peluş, süper yumuşak kısa peluş, imitasyon pamuklu kadife, ultra esnek taklit kadife, süet kumaş, tipi tamamlandı ve stil değişir.

Hizmet

Ekibimiz

İletişim bilgileri